Česky  |  EnglishDeutsch

Obchodní manažer - Morava

EC-LOGISTICS působí na logistickém a spedičním trhu od roku 1991. V tomto oboru nabízí společnost veškeré typy služeb. Hlavní důraz klademe na kvalitu, reputaci a tím i důvěru v náš servis. Tím se odlišujeme od konkurence. Důkazem jsou dlouhodobé obchodní vztahy s klienty i dodavateli. Zvláštní pozornost se pak snažíme věnovat podnikové kultuře a děláme vše pro to, aby lidé v ECL pracovali rádi.

Do našeho týmu hledáme obchodníka, kterému je denní komunikace s lidmi vlastní a přirozená a dokáže mít radost ze získání byť i malého obchodního vztahu. Naučit se dá cokoliv, komunikační talent však nikoliv. Jeho činnost musí být smysluplná a dlouhodobá, protože jedině to vede k pozitivnímu a udržitelnému výsledku. Oporou mu bude zázemí firmy jak po odborné, tak i lidské stránce. Dobrý výsledek vždy vede k dobrému ocenění (nejen finančnímu).

Pozice:  Obchodní manažer – oblast Morava

Náplň práce:
♦ Obchodní činnost ve svěřeném regionu Morava
♦ Vyhledávání nových obchodní příležitostí a jejich zpracování
♦ Péče o stávající zákazníky a upevňování vazeb s nimi
♦ Vypracovávání řešení na míru dle potřeb klienta
♦ Vyhledávání a navazování vazeb s partnery v zahraničí
♦ Možnost spolu-ovlivňovat obchodní strategii společnosti

Co požadujeme:
♦ Min. SŠ vzdělání
♦ Obchodní, prezentační a komunikativní dovednosti
♦ Pro-zákaznicky orientovaná osobnost
♦ Systematickou práci s tahem na branku
♦ Praxe je výhodou, nikoliv podmínkou (důležitá je schopnost komunikovat a schopnost pracovat pro tým).
♦ Anglický nebo německý jazyk
♦ Znalost MS Office

Co nabízíme:
♦ Zázemí stabilní společnosti (32 let na trhu)
♦ Skvělý tým sestávající ze zkušených odborníků, kteří rádi poradí, pomohou, podpoří
♦ Odpovídající ohodnocení (fixní plat + bonusy)
♦ Pracovní poměr na dobu neurčitou
♦ Služební vůz, notebook, příspěvek na stravné, 25 dní dovolené
♦ Nástup dle dohody

Našli jste to, co dlouho hledáte? Pak neváhejte a Vaše CV vč. průvodního dopisu zašlete na adresu michal.hruska@ec-logistics.cz. Všem zájemcům rádi odpovíme.